Poz.
Nazwisko Imię
Drużyna
Łączny wynik
1
Grochoła Michał
1. Grochoła Michał
SOCIOS SILESIA
8 (ilość elim: 3)
8 (ilość elim: 3)
2
Budzisz Krzysztof
2. Budzisz Krzysztof
SOCIOS SILESIA
10 (ilość elim: 3)
10 (ilość elim: 3)
3
Szymański Paweł
3. Szymański Paweł
SOCIOS SILESIA
15 (ilość elim: 3)
15 (ilość elim: 3)
3
Selianin Dmytro
3. Selianin Dmytro
SOCIOS SILESIA
15 (ilość elim: 3)
15 (ilość elim: 3)
5
Jarząbek Dawid
5. Jarząbek Dawid
SOCIOS SILESIA
19 (ilość elim: 3)
19 (ilość elim: 3)
6
Kempny Paweł
6. Kempny Paweł
SOCIOS SILESIA
21 (ilość elim: 3)
21 (ilość elim: 3)
6
Fabian Marcel
6. Fabian Marcel
SOCIOS SILESIA
21 (ilość elim: 3)
21 (ilość elim: 3)
8
Chomicz Krzysztof
8. Chomicz Krzysztof
BRAK
23 (ilość elim: 3)
23 (ilość elim: 3)
9
Opolony Irek
9. Opolony Irek
SOCIOS SILESIA
32 (ilość elim: 3)
32 (ilość elim: 3)
9
Ciepiela Jan
9. Ciepiela Jan
FOXCATCHERS
32 (ilość elim: 3)
32 (ilość elim: 3)
11
11.
SOCIOS SILESIA
36 (ilość elim: 3)
36 (ilość elim: 3)
12
Papiór Jolanta
12. Papiór Jolanta
WATAHA
39 (ilość elim: 3)
39 (ilość elim: 3)
13
Błąkała Mateusz
13. Błąkała Mateusz
FOXCATCHERS
40 (ilość elim: 3)
40 (ilość elim: 3)
14
Maciuszek Julia
14. Maciuszek Julia
OSPRO NINJA TEAM
42 (ilość elim: 3)
42 (ilość elim: 3)
15
Przewłoka Damian
15. Przewłoka Damian
FOXCATCHERS
47 (ilość elim: 3)
47 (ilość elim: 3)
15
Komorowska Aleksandra
15. Komorowska Aleksandra
NASC TEAM
47 (ilość elim: 3)
47 (ilość elim: 3)
17
Knapik Zbigniew
17. Knapik Zbigniew
HARPAGAN BEAST
49 (ilość elim: 3)
49 (ilość elim: 3)
18
Chrobot Kamil
18. Chrobot Kamil
BRAK
55 (ilość elim: 3)
55 (ilość elim: 3)
19
Koziarz Patryk
19. Koziarz Patryk
HARPAGAN BEAST
57 (ilość elim: 3)
57 (ilość elim: 3)
20
Skrzyszowski Janusz
20. Skrzyszowski Janusz
SOCIOS SILESIA
67 (ilość elim: 3)
67 (ilość elim: 3)
21
Górny Adrian
21. Górny Adrian
BOOT CAMP POLSKA
69 (ilość elim: 3)
69 (ilość elim: 3)
22
Jarząbek Victoria
22. Jarząbek Victoria
CARBON SILESIA SPORT
70 (ilość elim: 3)
70 (ilość elim: 3)
23
Pisarczyk Karolina
23. Pisarczyk Karolina
BEFIT24TEAM
73 (ilość elim: 3)
73 (ilość elim: 3)
23
Sztajer Bartek
23. Sztajer Bartek
SOCIOS SILESIA
73 (ilość elim: 3)
73 (ilość elim: 3)
25
Lisowski Adam
25. Lisowski Adam
SOCIOS SILESIA
77 (ilość elim: 3)
77 (ilość elim: 3)
26
Prauze Patryk
26. Prauze Patryk
FOXCATCHERS
84 (ilość elim: 3)
84 (ilość elim: 3)
26
Wilczewski Rafał
26. Wilczewski Rafał
HARPAGAN BEAST
84 (ilość elim: 3)
84 (ilość elim: 3)
28
Szczygielska Julia
28. Szczygielska Julia
SOCIOS SILESIA
85 (ilość elim: 3)
85 (ilość elim: 3)
29
Moksik Jan
29. Moksik Jan
FIT MORE RYBNIK
87 (ilość elim: 3)
87 (ilość elim: 3)
30
Sitko Krystyna
30. Sitko Krystyna
SOCIOS SILESIA
89 (ilość elim: 3)
89 (ilość elim: 3)
31
Kołodziejczyk Darek
31. Kołodziejczyk Darek
SOCIOS SILESIA
90 (ilość elim: 3)
90 (ilość elim: 3)
32
Starzycki Przemysław
32. Starzycki Przemysław
HARPAGAN BEAST
95 (ilość elim: 3)
95 (ilość elim: 3)
33
Lebioda Marcin
33. Lebioda Marcin
SOCIOS SILESIA
97 (ilość elim: 3)
97 (ilość elim: 3)
34
Szabat Adrianna
34. Szabat Adrianna
WATAHA
99 (ilość elim: 3)
99 (ilość elim: 3)
35
Górnaś Anna
35. Górnaś Anna
SOCIOS SILESIA
101 (ilość elim: 3)
101 (ilość elim: 3)
35
Bartosińska Katarzyna
35. Bartosińska Katarzyna
FOXCATCHERS
101 (ilość elim: 3)
101 (ilość elim: 3)
37
Wierzbicki Daniel
37. Wierzbicki Daniel
BEFIT24TEAM
103 (ilość elim: 3)
103 (ilość elim: 3)
38
Studniarz Michał
38. Studniarz Michał
BRAK
105 (ilość elim: 3)
105 (ilość elim: 3)
39
Pyzalski Wojciech
39. Pyzalski Wojciech
HARPAGAN BEAST
108 (ilość elim: 3)
108 (ilość elim: 3)
39
Jastrzębska Aleksandra
39. Jastrzębska Aleksandra
SOCIOS SILESIA
108 (ilość elim: 3)
108 (ilość elim: 3)
41
Psut Kamil
41. Psut Kamil
RMF4RT GLADIATORS
110 (ilość elim: 3)
110 (ilość elim: 3)
42
Szwedo Artur
42. Szwedo Artur
HARPAGAN BEAST
117 (ilość elim: 3)
117 (ilość elim: 3)
42
Palion Marcin
42. Palion Marcin
HARPAGAN BEAST
117 (ilość elim: 3)
117 (ilość elim: 3)
44
Bluszcz Dawid
44. Bluszcz Dawid
SOCIOS SILESIA
124 (ilość elim: 3)
124 (ilość elim: 3)
45
Jarosz Agnieszka
45. Jarosz Agnieszka
SOCIOS SILESIA
126 (ilość elim: 3)
126 (ilość elim: 3)
46
Niedziela Sebastian
46. Niedziela Sebastian
HARPAGAN BEAST
127 (ilość elim: 3)
127 (ilość elim: 3)
46
Gorczewski Maciej
46. Gorczewski Maciej
SOCIOS SILESIA
127 (ilość elim: 3)
127 (ilość elim: 3)
48
Bartłomiejczyk Sylwia
48. Bartłomiejczyk Sylwia
SOCIOS SILESIA
130 (ilość elim: 3)
130 (ilość elim: 3)
49
Ziemnicki Tomasz
49. Ziemnicki Tomasz
FIT MORE RYBNIK
131 (ilość elim: 3)
131 (ilość elim: 3)
50
Polewiak Amelia
50. Polewiak Amelia
SOCIOS SILESIA
135 (ilość elim: 3)
135 (ilość elim: 3)
51
Lipiecki Jacek
51. Lipiecki Jacek
PRZESZKODOWO.PL
145 (ilość elim: 3)
145 (ilość elim: 3)
52
Piotrowski Adam
52. Piotrowski Adam
FIT MORE RYBNIK
146 (ilość elim: 3)
146 (ilość elim: 3)
53
Kozicka Zuzanna
53. Kozicka Zuzanna
STREFA BYKÓW
155 (ilość elim: 3)
155 (ilość elim: 3)
Kolejność pozycji: suma miejsc ze wszystkich eliminacji
Poz.
Drużyna
Ilość zaw. max 4
Łączny wynik
1
SOCIOS SILESIA
4
9
1. SOCIOS SILESIA
ilość zaw.: 4, wynik: 9
2
FOXCATCHERS
4
63
2. FOXCATCHERS
ilość zaw.: 4, wynik: 63
3
HARPAGAN BEAST
4
94
3. HARPAGAN BEAST
ilość zaw.: 4, wynik: 94
4
FIT MORE RYBNIK
3
130
4. FIT MORE RYBNIK
ilość zaw.: 3, wynik: 130
5
WATAHA
2
46
5. WATAHA
ilość zaw.: 2, wynik: 46
6
BEFIT24TEAM
2
60
6. BEFIT24TEAM
ilość zaw.: 2, wynik: 60
7
OSPRO NINJA TEAM
1
14
7. OSPRO NINJA TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 14
8
NASC TEAM
1
15
8. NASC TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 15
9
BOOT CAMP POLSKA
1
21
9. BOOT CAMP POLSKA
ilość zaw.: 1, wynik: 21
10
CARBON SILESIA SPORT
1
22
10. CARBON SILESIA SPORT
ilość zaw.: 1, wynik: 22
11
RMF4RT GLADIATORS
1
41
11. RMF4RT GLADIATORS
ilość zaw.: 1, wynik: 41
12
PRZESZKODOWO.PL
1
51
12. PRZESZKODOWO.PL
ilość zaw.: 1, wynik: 51
13
STREFA BYKÓW
1
53
13. STREFA BYKÓW
ilość zaw.: 1, wynik: 53
Klasyfikacja drużynowa dla powyższej tabeli wg zajętych miejsc