Poz.
Nazwisko Imię
Drużyna
R / Ć / P
Czas
1
Grochoła Michał
1. Grochoła Michał
SOCIOS SILESIA
8,1,7
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 8,1,7
2
Budzisz Krzysztof
2. Budzisz Krzysztof
SOCIOS SILESIA
8,1,5
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 8,1,5
3
Szymański Paweł
3. Szymański Paweł
SOCIOS SILESIA
7,2,9
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,2,9
4
Kempny Paweł
4. Kempny Paweł
SOCIOS SILESIA
7,2,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,2,8
5
Selianin Dmytro
5. Selianin Dmytro
SOCIOS SILESIA
7,2,7
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,2,7
5
Papiór Jolanta
5. Papiór Jolanta
WATAHA
7,2,7
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,2,7
7
Błąkała Mateusz
7. Błąkała Mateusz
FOXCATCHERS
7,2,1
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,2,1
8
Fabian Marcel
8. Fabian Marcel
SOCIOS SILESIA
7,1,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,1,8
9
Jarząbek Dawid
9. Jarząbek Dawid
SOCIOS SILESIA
7,1,5
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,1,5
10
Koziarz Patryk
10. Koziarz Patryk
HARPAGAN BEAST
7,1,4
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,1,4
11
Chomicz Krzysztof
11. Chomicz Krzysztof
BRAK
7,1,3
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,1,3
12
Opolony Irek
12. Opolony Irek
SOCIOS SILESIA
7,1,2
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 7,1,2
13
Prauze Patryk
13. Prauze Patryk
FOXCATCHERS
6,2,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,2,8
14
14.
SOCIOS SILESIA
6,2,6
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,2,6
15
Knapik Zbigniew
15. Knapik Zbigniew
HARPAGAN BEAST
6,2,3
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,2,3
15
Pisarczyk Karolina
15. Pisarczyk Karolina
BEFIT24TEAM
6,2,3
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,2,3
17
Przewłoka Damian
17. Przewłoka Damian
FOXCATCHERS
6,1,10
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,10
18
Jarząbek Victoria
18. Jarząbek Victoria
CARBON SILESIA SPORT
6,1,9
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,9
19
Komorowska Aleksandra
19. Komorowska Aleksandra
NASC TEAM
6,1,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,8
20
Sztajer Bartek
20. Sztajer Bartek
SOCIOS SILESIA
6,1,7
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,7
21
Ciepiela Jan
21. Ciepiela Jan
FOXCATCHERS
6,1,6
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,6
21
Maciuszek Julia
21. Maciuszek Julia
OSPRO NINJA TEAM
6,1,6
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,6
23
Wilczewski Rafał
23. Wilczewski Rafał
HARPAGAN BEAST
6,1,4
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,4
24
Lebioda Marcin
24. Lebioda Marcin
SOCIOS SILESIA
6,1,3
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,3
24
Górnaś Anna
24. Górnaś Anna
SOCIOS SILESIA
6,1,3
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,3
26
Skrzyszowski Janusz
26. Skrzyszowski Janusz
SOCIOS SILESIA
6,1,0
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,0
26
Szczygielska Julia
26. Szczygielska Julia
SOCIOS SILESIA
6,1,0
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 6,1,0
28
Starzycki Przemysław
28. Starzycki Przemysław
HARPAGAN BEAST
5,2,9
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,2,9
29
Górny Adrian
29. Górny Adrian
BOOT CAMP POLSKA
5,2,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,2,8
29
Pyzalski Wojciech
29. Pyzalski Wojciech
HARPAGAN BEAST
5,2,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,2,8
29
Chrobot Kamil
29. Chrobot Kamil
BRAK
5,2,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,2,8
32
Moksik Jan
32. Moksik Jan
FIT MORE RYBNIK
5,2,7
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,2,7
33
Bartosińska Katarzyna
33. Bartosińska Katarzyna
FOXCATCHERS
5,2,6
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,2,6
33
Jastrzębska Aleksandra
33. Jastrzębska Aleksandra
SOCIOS SILESIA
5,2,6
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,2,6
35
Lisowski Adam
35. Lisowski Adam
SOCIOS SILESIA
5,2,4
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,2,4
36
Sitko Krystyna
36. Sitko Krystyna
SOCIOS SILESIA
5,2,1
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,2,1
37
Kołodziejczyk Darek
37. Kołodziejczyk Darek
SOCIOS SILESIA
5,1,10
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,1,10
37
Niedziela Sebastian
37. Niedziela Sebastian
HARPAGAN BEAST
5,1,10
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,1,10
39
Ziemnicki Tomasz
39. Ziemnicki Tomasz
FIT MORE RYBNIK
5,1,9
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,1,9
40
Szwedo Artur
40. Szwedo Artur
HARPAGAN BEAST
5,1,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,1,8
40
Szabat Adrianna
40. Szabat Adrianna
WATAHA
5,1,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,1,8
42
Bluszcz Dawid
42. Bluszcz Dawid
SOCIOS SILESIA
5,1,5
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,1,5
43
Studniarz Michał
43. Studniarz Michał
BRAK
5,1,3
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,1,3
43
Jarosz Agnieszka
43. Jarosz Agnieszka
SOCIOS SILESIA
5,1,3
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,1,3
45
Gorczewski Maciej
45. Gorczewski Maciej
SOCIOS SILESIA
5,1,2
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 5,1,2
46
Palion Marcin
46. Palion Marcin
HARPAGAN BEAST
4,2,7
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 4,2,7
46
Psut Kamil
46. Psut Kamil
RMF4RT GLADIATORS
4,2,7
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 4,2,7
48
Wierzbicki Daniel
48. Wierzbicki Daniel
BEFIT24TEAM
4,1,9
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 4,1,9
49
Bartłomiejczyk Sylwia
49. Bartłomiejczyk Sylwia
SOCIOS SILESIA
3,2,9
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 3,2,9
50
Piotrowski Adam
50. Piotrowski Adam
FIT MORE RYBNIK
3,2,1
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 3,2,1
51
Polewiak Amelia
51. Polewiak Amelia
SOCIOS SILESIA
3,1,6
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 3,1,6
52
Lipiecki Jacek
52. Lipiecki Jacek
PRZESZKODOWO.PL
2,2,6
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 2,2,6
53
Kozicka Zuzanna
53. Kozicka Zuzanna
STREFA BYKÓW
0,2,8
7:00:000
7:00:000, ćwicz: 0,2,8
Kolejność pozycji: liczba wykonanych ćwiczeń. R: rundy, Ć: ćwiczenia, P: powtórzenia / kcal / metry
Poz.
Drużyna
Ilość zaw. max 4
Łączny wynik
1
SOCIOS SILESIA
4
10
1. SOCIOS SILESIA
ilość zaw.: 4, wynik: 10
2
FOXCATCHERS
4
58
2. FOXCATCHERS
ilość zaw.: 4, wynik: 58
3
HARPAGAN BEAST
4
76
3. HARPAGAN BEAST
ilość zaw.: 4, wynik: 76
4
FIT MORE RYBNIK
3
121
4. FIT MORE RYBNIK
ilość zaw.: 3, wynik: 121
5
WATAHA
2
45
5. WATAHA
ilość zaw.: 2, wynik: 45
6
BEFIT24TEAM
2
63
6. BEFIT24TEAM
ilość zaw.: 2, wynik: 63
7
CARBON SILESIA SPORT
1
18
7. CARBON SILESIA SPORT
ilość zaw.: 1, wynik: 18
8
NASC TEAM
1
19
8. NASC TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 19
9
OSPRO NINJA TEAM
1
21
9. OSPRO NINJA TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 21
10
BOOT CAMP POLSKA
1
29
10. BOOT CAMP POLSKA
ilość zaw.: 1, wynik: 29
11
RMF4RT GLADIATORS
1
46
11. RMF4RT GLADIATORS
ilość zaw.: 1, wynik: 46
12
PRZESZKODOWO.PL
1
52
12. PRZESZKODOWO.PL
ilość zaw.: 1, wynik: 52
13
STREFA BYKÓW
1
53
13. STREFA BYKÓW
ilość zaw.: 1, wynik: 53
Klasyfikacja drużynowa dla powyższej tabeli wg zajętych miejsc