Poz.
Nazwisko Imię
Drużyna
Łączny wynik
1
Budzisz Krzysztof
1. Budzisz Krzysztof
SOCIOS SILESIA
11 (ilość elim: 3)
11 (ilość elim: 3)
2
Jarząbek Dawid
2. Jarząbek Dawid
SOCIOS SILESIA
15 (ilość elim: 3)
15 (ilość elim: 3)
3
Grochoła Michał
3. Grochoła Michał
SOCIOS SILESIA
18 (ilość elim: 3)
18 (ilość elim: 3)
4
Fabian Marcel
4. Fabian Marcel
SOCIOS SILESIA
21 (ilość elim: 3)
21 (ilość elim: 3)
5
5.
SOCIOS SILESIA
25 (ilość elim: 3)
25 (ilość elim: 3)
6
Kempny Paweł
6. Kempny Paweł
SOCIOS SILESIA
27 (ilość elim: 3)
27 (ilość elim: 3)
7
Błąkała Mateusz
7. Błąkała Mateusz
FOXCATCHERS
31 (ilość elim: 3)
31 (ilość elim: 3)
8
Opolony Irek
8. Opolony Irek
SOCIOS SILESIA
33 (ilość elim: 3)
33 (ilość elim: 3)
9
Wierzbicki Daniel
9. Wierzbicki Daniel
BEFIT24TEAM
42 (ilość elim: 3)
42 (ilość elim: 3)
10
Sztajer Bartek
10. Sztajer Bartek
SOCIOS SILESIA
44 (ilość elim: 3)
44 (ilość elim: 3)
11
Przewłoka Damian
11. Przewłoka Damian
FOXCATCHERS
46 (ilość elim: 3)
46 (ilość elim: 3)
12
Knapik Zbigniew
12. Knapik Zbigniew
HARPAGAN BEAST
49 (ilość elim: 3)
49 (ilość elim: 3)
13
Papiór Jolanta
13. Papiór Jolanta
WATAHA
52 (ilość elim: 3)
52 (ilość elim: 3)
14
Lisowski Adam
14. Lisowski Adam
SOCIOS SILESIA
57 (ilość elim: 3)
57 (ilość elim: 3)
15
Pamuła Zbigniew
15. Pamuła Zbigniew
FOXCATCHERS
59 (ilość elim: 3)
59 (ilość elim: 3)
16
Maciuszek Julia
16. Maciuszek Julia
OSPRO NINJA TEAM
60 (ilość elim: 3)
60 (ilość elim: 3)
17
Kołodziejczyk Darek
17. Kołodziejczyk Darek
SOCIOS SILESIA
61 (ilość elim: 3)
61 (ilość elim: 3)
17
Bugajny Marcin
17. Bugajny Marcin
SOCIOS SILESIA
61 (ilość elim: 3)
61 (ilość elim: 3)
19
Górny Adrian
19. Górny Adrian
BOOT CAMP POLSKA
66 (ilość elim: 3)
66 (ilość elim: 3)
19
Skrzyszowski Janusz
19. Skrzyszowski Janusz
SOCIOS SILESIA
66 (ilość elim: 3)
66 (ilość elim: 3)
21
Chrobot Kamil
21. Chrobot Kamil
BRAK
67 (ilość elim: 3)
67 (ilość elim: 3)
22
Kumorowski Rafał
22. Kumorowski Rafał
BRAK
70 (ilość elim: 3)
70 (ilość elim: 3)
23
Wilczewski Rafał
23. Wilczewski Rafał
HARPAGAN BEAST
73 (ilość elim: 3)
73 (ilość elim: 3)
24
Jarząbek Victoria
24. Jarząbek Victoria
CARBON SILESIA SPORT
74 (ilość elim: 3)
74 (ilość elim: 3)
25
Kowalski Kamil
25. Kowalski Kamil
CARBON SILESIA SPORT
75 (ilość elim: 3)
75 (ilość elim: 3)
25
Komorowska Aleksandra
25. Komorowska Aleksandra
NASC TEAM
75 (ilość elim: 3)
75 (ilość elim: 3)
27
Kuś Michał
27. Kuś Michał
LUBIE BURPEESY
78 (ilość elim: 3)
78 (ilość elim: 3)
28
Chłąd Aleksander
28. Chłąd Aleksander
EX TEAM
80 (ilość elim: 3)
80 (ilość elim: 3)
28
Moksik Jan
28. Moksik Jan
FIT MORE RYBNIK
80 (ilość elim: 3)
80 (ilość elim: 3)
30
Bluszcz Dawid
30. Bluszcz Dawid
SOCIOS SILESIA
87 (ilość elim: 3)
87 (ilość elim: 3)
31
Starzycki Przemysław
31. Starzycki Przemysław
HARPAGAN BEAST
88 (ilość elim: 3)
88 (ilość elim: 3)
32
Koziarz Patryk
32. Koziarz Patryk
HARPAGAN BEAST
94 (ilość elim: 3)
94 (ilość elim: 3)
32
Kosecki Dariusz
32. Kosecki Dariusz
GRUBIORZE LOTOJOM
94 (ilość elim: 3)
94 (ilość elim: 3)
34
Psut Kamil
34. Psut Kamil
RMF4RT GLADIATORS
105 (ilość elim: 3)
105 (ilość elim: 3)
35
Sitko Krystyna
35. Sitko Krystyna
SOCIOS SILESIA
109 (ilość elim: 3)
109 (ilość elim: 3)
35
Bartosińska Katarzyna
35. Bartosińska Katarzyna
FOXCATCHERS
109 (ilość elim: 3)
109 (ilość elim: 3)
37
Studniarz Michał
37. Studniarz Michał
BRAK
112 (ilość elim: 3)
112 (ilość elim: 3)
38
Jastrzębska Aleksandra
38. Jastrzębska Aleksandra
SOCIOS SILESIA
116 (ilość elim: 3)
116 (ilość elim: 3)
38
Opara Piotr
38. Opara Piotr
BOOT CAMP POLSKA
116 (ilość elim: 3)
116 (ilość elim: 3)
40
Jarosz Agnieszka
40. Jarosz Agnieszka
SOCIOS SILESIA
117 (ilość elim: 3)
117 (ilość elim: 3)
41
Szczygielska Julia
41. Szczygielska Julia
SOCIOS SILESIA
119 (ilość elim: 3)
119 (ilość elim: 3)
42
Plesiński Patryk
42. Plesiński Patryk
BOOT CAMP POLSKA
122 (ilość elim: 3)
122 (ilość elim: 3)
42
Jaworski Przemysław
42. Jaworski Przemysław
HARPAGAN BEAST
122 (ilość elim: 3)
122 (ilość elim: 3)
44
Górnaś Anna
44. Górnaś Anna
SOCIOS SILESIA
123 (ilość elim: 3)
123 (ilość elim: 3)
45
Bochenek Dawid
45. Bochenek Dawid
HARPAGAN BEAST
129 (ilość elim: 3)
129 (ilość elim: 3)
46
Szwedo Artur
46. Szwedo Artur
HARPAGAN BEAST
131 (ilość elim: 3)
131 (ilość elim: 3)
47
Mazur Michalina
47. Mazur Michalina
BOOT CAMP POLSKA
134 (ilość elim: 3)
134 (ilość elim: 3)
47
Bartłomiejczyk Sylwia
47. Bartłomiejczyk Sylwia
SOCIOS SILESIA
134 (ilość elim: 3)
134 (ilość elim: 3)
47
Polewiak Amelia
47. Polewiak Amelia
SOCIOS SILESIA
134 (ilość elim: 3)
134 (ilość elim: 3)
50
Szabat Adrianna
50. Szabat Adrianna
WATAHA
143 (ilość elim: 3)
143 (ilość elim: 3)
51
Kamińska Dorota
51. Kamińska Dorota
GRUBIORZE LOTOJOM
145 (ilość elim: 3)
145 (ilość elim: 3)
52
Kozicka Zuzanna
52. Kozicka Zuzanna
STREFA BYKÓW
146 (ilość elim: 3)
146 (ilość elim: 3)
53
Polewiak Bożena
53. Polewiak Bożena
SOCIOS SILESIA
147 (ilość elim: 3)
147 (ilość elim: 3)
54
Rosiak Paulina
54. Rosiak Paulina
HARPAGAN BEAST
149 (ilość elim: 3)
149 (ilość elim: 3)
55
Niedziela Sebastian
55. Niedziela Sebastian
HARPAGAN BEAST
150 (ilość elim: 3)
150 (ilość elim: 3)
56
Jastrzębski Piotr
56. Jastrzębski Piotr
SOCIOS SILESIA
11 (ilość elim: 2)
11 (ilość elim: 2)
57
Ciepiela Andrzej
57. Ciepiela Andrzej
LUBIE BURPEESY
67 (ilość elim: 2)
67 (ilość elim: 2)
58
Lipiecki Jacek
58. Lipiecki Jacek
PRZESZKODOWO.PL
79 (ilość elim: 2)
79 (ilość elim: 2)
59
Rosiak Sebastian
59. Rosiak Sebastian
HARPAGAN BEAST
97 (ilość elim: 2)
97 (ilość elim: 2)
Kolejność pozycji: suma miejsc ze wszystkich eliminacji
Poz.
Drużyna
Ilość zaw. max 4
Łączny wynik
1
SOCIOS SILESIA
4
10
1. SOCIOS SILESIA
ilość zaw.: 4, wynik: 10
2
FOXCATCHERS
4
68
2. FOXCATCHERS
ilość zaw.: 4, wynik: 68
3
HARPAGAN BEAST
4
98
3. HARPAGAN BEAST
ilość zaw.: 4, wynik: 98
4
BOOT CAMP POLSKA
4
146
4. BOOT CAMP POLSKA
ilość zaw.: 4, wynik: 146
5
CARBON SILESIA SPORT
2
49
5. CARBON SILESIA SPORT
ilość zaw.: 2, wynik: 49
6
WATAHA
2
63
6. WATAHA
ilość zaw.: 2, wynik: 63
7
GRUBIORZE LOTOJOM
2
83
7. GRUBIORZE LOTOJOM
ilość zaw.: 2, wynik: 83
8
LUBIE BURPEESY
2
84
8. LUBIE BURPEESY
ilość zaw.: 2, wynik: 84
9
BEFIT24TEAM
1
9
9. BEFIT24TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 9
10
OSPRO NINJA TEAM
1
16
10. OSPRO NINJA TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 16
11
NASC TEAM
1
25
11. NASC TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 25
12
EX TEAM
1
28
12. EX TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 28
12
FIT MORE RYBNIK
1
28
12. FIT MORE RYBNIK
ilość zaw.: 1, wynik: 28
14
RMF4RT GLADIATORS
1
34
14. RMF4RT GLADIATORS
ilość zaw.: 1, wynik: 34
15
STREFA BYKÓW
1
52
15. STREFA BYKÓW
ilość zaw.: 1, wynik: 52
16
PRZESZKODOWO.PL
1
58
16. PRZESZKODOWO.PL
ilość zaw.: 1, wynik: 58
Klasyfikacja drużynowa dla powyższej tabeli wg zajętych miejsc