Poz.
Nazwisko Imię
Drużyna
R / Ć / P
Czas
1
Budzisz Krzysztof
1. Budzisz Krzysztof
SOCIOS SILESIA
5,2,3
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 5,2,3
2
2.
SOCIOS SILESIA
5,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 5,1,7
3
Grochoła Michał
3. Grochoła Michał
SOCIOS SILESIA
5,1,5
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 5,1,5
4
Wypukoł Kuba
4. Wypukoł Kuba
SOCIOS SILESIA
4,3,3
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 4,3,3
5
Warzecha Filip
5. Warzecha Filip
KUŹNIA DAMIANA
4,3,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 4,3,2
6
Kałużny Adam
6. Kałużny Adam
SOCIOS SILESIA
4,2,3
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 4,2,3
7
Prauze Patryk
7. Prauze Patryk
FOXCATCHERS
4,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 4,1,7
8
Lisowski Adam
8. Lisowski Adam
SOCIOS SILESIA
4,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 4,1,6
8
Opolony Irek
8. Opolony Irek
SOCIOS SILESIA
4,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 4,1,6
8
Chomicz Krzysztof
8. Chomicz Krzysztof
BRAK
4,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 4,1,6
8
Jarząbek Dawid
8. Jarząbek Dawid
SOCIOS SILESIA
4,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 4,1,6
12
Zocłoński Łukasz
12. Zocłoński Łukasz
SOCIOS SILESIA
4,1,3
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 4,1,3
13
Dolata Krzysztof
13. Dolata Krzysztof
SOCIOS SILESIA
3,3,5
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,3,5
14
Pamuła Zbigniew
14. Pamuła Zbigniew
FOXCATCHERS
3,3,4
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,3,4
15
Bugajny Marcin
15. Bugajny Marcin
SOCIOS SILESIA
3,3,3
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,3,3
15
Przewłoka Damian
15. Przewłoka Damian
FOXCATCHERS
3,3,3
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,3,3
17
Filip Bartosz
17. Filip Bartosz
SOCIOS SILESIA
3,3,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,3,2
17
Biliński Dawid
17. Biliński Dawid
BRAK
3,3,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,3,2
19
Kempny Paweł
19. Kempny Paweł
SOCIOS SILESIA
3,3,0
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,3,0
20
Majchrzyk Szymon
20. Majchrzyk Szymon
KUŹNIA DAMIANA
3,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,7
20
Wierzbicki Daniel
20. Wierzbicki Daniel
BEFIT24TEAM
3,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,7
20
Kachel Mateusz
20. Kachel Mateusz
CARBON SILESIA SPORT
3,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,7
20
Ciepiela Jan
20. Ciepiela Jan
FOXCATCHERS
3,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,7
24
Lebioda Marcin
24. Lebioda Marcin
SOCIOS SILESIA
3,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,6
24
Gibas Dawid
24. Gibas Dawid
SOCIOS SILESIA
3,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,6
24
Bluszcz Dawid
24. Bluszcz Dawid
SOCIOS SILESIA
3,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,6
24
Knapik Zbigniew
24. Knapik Zbigniew
HARPAGAN BEAST
3,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,6
28
Błąkała Mateusz
28. Błąkała Mateusz
FOXCATCHERS
3,1,5
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,5
29
Kołodziejczyk Darek
29. Kołodziejczyk Darek
SOCIOS SILESIA
3,1,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,2
30
Jastrzębski Piotr
30. Jastrzębski Piotr
SOCIOS SILESIA
3,1,0
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 3,1,0
31
Maciuszek Julia
31. Maciuszek Julia
OSPRO NINJA TEAM
2,3,5
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,3,5
32
Komorowska Aleksandra
32. Komorowska Aleksandra
NASC TEAM
2,3,4
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,3,4
33
Pyzalski Wojciech
33. Pyzalski Wojciech
HARPAGAN BEAST
2,3,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,3,2
33
Chłąd Aleksander
33. Chłąd Aleksander
EX TEAM
2,3,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,3,2
35
Wilczewski Rafał
35. Wilczewski Rafał
HARPAGAN BEAST
2,3,1
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,3,1
36
Chrobot Kamil
36. Chrobot Kamil
BRAK
2,2,4
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,2,4
36
Moksik Jan
36. Moksik Jan
FIT MORE RYBNIK
2,2,4
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,2,4
38
Gucik Piotr
38. Gucik Piotr
EKO-OKNA
2,2,0
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,2,0
39
Gach Damian
39. Gach Damian
KUŹNIA DAMIANA
2,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,1,7
39
Sztajer Bartek
39. Sztajer Bartek
SOCIOS SILESIA
2,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,1,7
39
Górnaś Anna
39. Górnaś Anna
SOCIOS SILESIA
2,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,1,7
42
Nowakowski Karol
42. Nowakowski Karol
SPARTAN TEAM KALETY
2,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,1,6
43
Zajdel Michał
43. Zajdel Michał
SOCIOS SILESIA
2,1,5
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,1,5
43
Bartosińska Katarzyna
43. Bartosińska Katarzyna
FOXCATCHERS
2,1,5
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 2,1,5
45
Skrzyszowski Janusz
45. Skrzyszowski Janusz
SOCIOS SILESIA
1,3,5
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,3,5
46
Szczeć Sławek
46. Szczeć Sławek
SPARTAN TEAM KALETY
1,3,4
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,3,4
46
Studniarz Michał
46. Studniarz Michał
BRAK
1,3,4
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,3,4
46
Jarząbek Victoria
46. Jarząbek Victoria
CARBON SILESIA SPORT
1,3,4
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,3,4
49
Jarosz Agnieszka
49. Jarosz Agnieszka
SOCIOS SILESIA
1,3,3
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,3,3
49
Sitko Krystyna
49. Sitko Krystyna
SOCIOS SILESIA
1,3,3
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,3,3
51
Psut Kamil
51. Psut Kamil
RMF4RT GLADIATORS
1,3,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,3,2
51
Markowicz Ewelina
51. Markowicz Ewelina
CARBON SILESIA SPORT
1,3,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,3,2
51
Jastrzębska Aleksandra
51. Jastrzębska Aleksandra
SOCIOS SILESIA
1,3,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,3,2
54
Rygoł Janusz
54. Rygoł Janusz
KUŹNIA DAMIANA
1,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,7
54
Ciepiela Andrzej
54. Ciepiela Andrzej
LUBIE BURPEESY
1,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,7
54
Szwedo Artur
54. Szwedo Artur
HARPAGAN BEAST
1,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,7
54
Karkos Sebastian
54. Karkos Sebastian
KUŹNIA DAMIANA
1,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,7
54
Mojak Joanna
54. Mojak Joanna
BRAK
1,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,7
54
Rosiak Sebastian
54. Rosiak Sebastian
HARPAGAN BEAST
1,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,7
54
Lipiecki Jacek
54. Lipiecki Jacek
PRZESZKODOWO.PL
1,1,7
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,7
61
Kuś Michał
61. Kuś Michał
LUBIE BURPEESY
1,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,6
61
Bembenek Patrycja
61. Bembenek Patrycja
EKO-OKNA
1,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,6
61
Bartłomiejczyk Sylwia
61. Bartłomiejczyk Sylwia
SOCIOS SILESIA
1,1,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 1,1,6
64
Kozicka Zuzanna
64. Kozicka Zuzanna
STREFA BYKÓW
0,3,6
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 0,3,6
65
Kulasek Michał
65. Kulasek Michał
BRAK
0,3,4
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 0,3,4
66
Kamińska Dorota
66. Kamińska Dorota
GRUBIORZE LOTOJOM
0,3,3
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 0,3,3
67
Polewiak Amelia
67. Polewiak Amelia
SOCIOS SILESIA
0,3,2
4:00:000
4:00:000, ćwicz: 0,3,2
Kolejność pozycji: liczba wykonanych ćwiczeń. R: rundy, Ć: ćwiczenia, P: powtórzenia / kcal / metry
Poz.
Drużyna
Ilość zaw. max 4
Łączny wynik
1
SOCIOS SILESIA
4
10
1. SOCIOS SILESIA
ilość zaw.: 4, wynik: 10
2
FOXCATCHERS
4
56
2. FOXCATCHERS
ilość zaw.: 4, wynik: 56
3
KUŹNIA DAMIANA
4
118
3. KUŹNIA DAMIANA
ilość zaw.: 4, wynik: 118
4
HARPAGAN BEAST
4
146
4. HARPAGAN BEAST
ilość zaw.: 4, wynik: 146
5
CARBON SILESIA SPORT
3
117
5. CARBON SILESIA SPORT
ilość zaw.: 3, wynik: 117
6
SPARTAN TEAM KALETY
2
88
6. SPARTAN TEAM KALETY
ilość zaw.: 2, wynik: 88
7
EKO-OKNA
2
99
7. EKO-OKNA
ilość zaw.: 2, wynik: 99
8
LUBIE BURPEESY
2
115
8. LUBIE BURPEESY
ilość zaw.: 2, wynik: 115
9
BEFIT24TEAM
1
20
9. BEFIT24TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 20
10
OSPRO NINJA TEAM
1
31
10. OSPRO NINJA TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 31
11
NASC TEAM
1
32
11. NASC TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 32
12
EX TEAM
1
33
12. EX TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 33
13
FIT MORE RYBNIK
1
36
13. FIT MORE RYBNIK
ilość zaw.: 1, wynik: 36
14
RMF4RT GLADIATORS
1
51
14. RMF4RT GLADIATORS
ilość zaw.: 1, wynik: 51
15
PRZESZKODOWO.PL
1
54
15. PRZESZKODOWO.PL
ilość zaw.: 1, wynik: 54
16
STREFA BYKÓW
1
64
16. STREFA BYKÓW
ilość zaw.: 1, wynik: 64
17
GRUBIORZE LOTOJOM
1
66
17. GRUBIORZE LOTOJOM
ilość zaw.: 1, wynik: 66
Klasyfikacja drużynowa dla powyższej tabeli wg zajętych miejsc