Poz.
Nazwisko Imię
Drużyna
Kary
Czas
1
Grochoła Michał
1. Grochoła Michał
SOCIOS SILESIA
0
3:16:707
3:16:707, kary: 0
2
Warzecha Filip
2. Warzecha Filip
KUŹNIA DAMIANA
0
3:32:236
3:32:236, kary: 0
3
Budzisz Krzysztof
3. Budzisz Krzysztof
SOCIOS SILESIA
0
3:34:833
3:34:833, kary: 0
4
Szymański Paweł
4. Szymański Paweł
SOCIOS SILESIA
0
3:47:382
3:47:382, kary: 0
5
Filip Bartosz
5. Filip Bartosz
SOCIOS SILESIA
0
3:56:164
3:56:164, kary: 0
6
Lisowski Grzegorz
6. Lisowski Grzegorz
SOCIOS SILESIA
0
3:57:233
3:57:233, kary: 0
7
Fabian Marcel
7. Fabian Marcel
SOCIOS SILESIA
0
4:00:923
4:00:923, kary: 0
8
Mostkowski Łukasz
8. Mostkowski Łukasz
UNITED RUNNERS
0
4:07:166
4:07:166, kary: 0
9
Dolata Krzysztof
9. Dolata Krzysztof
SOCIOS SILESIA
0
4:13:001
4:13:001, kary: 0
10
Kałużny Adam
10. Kałużny Adam
SOCIOS SILESIA
0
4:13:510
4:13:510, kary: 0
11
Lisowski Adam
11. Lisowski Adam
SOCIOS SILESIA
0
4:39:483
4:39:483, kary: 0
12
Koziarz Partyk
12. Koziarz Partyk
BRAK
0
6:12:790
6:12:790, kary: 0
13
Ziarkowski Mirosław
13. Ziarkowski Mirosław
BRAK
0
6:45:522
6:45:522, kary: 0
14
Pyzalski Wojciech
14. Pyzalski Wojciech
BRAK
0
6:53:943
6:53:943, kary: 0
15
Bonder Kamil
15. Bonder Kamil
SPARTAN TEAM KALETY
0
6:54:328
6:54:328, kary: 0
16
Szklarski Przemyslaw
16. Szklarski Przemyslaw
BRAK
0
7:33:047
7:33:047, kary: 0
17
Górnaś Anna
17. Górnaś Anna
SOCIOS SILESIA
0
9:41:596
9:41:596, kary: 0
18
Witkoś Patryk
18. Witkoś Patryk
BRAK
1
4:59:971
4:59:971, kary: 1
19
Wójcik Ryszard
19. Wójcik Ryszard
BRAK
1
5:50:439
5:50:439, kary: 1
20
Charusta Andrzej
20. Charusta Andrzej
BRAK
1
5:53:410
5:53:410, kary: 1
21
Podmagórski Krzysztof
21. Podmagórski Krzysztof
SOCIOS SILESIA
1
6:10:124
6:10:124, kary: 1
22
Kaflowski Artur
22. Kaflowski Artur
SOCIOS SILESIA
1
7:31:531
7:31:531, kary: 1
23
Charusta Martyna
23. Charusta Martyna
BRAK
1
8:56:024
8:56:024, kary: 1
24
Bartosińska Katarzyna
24. Bartosińska Katarzyna
BRAK
1
9:34:705
9:34:705, kary: 1
25
Szwedo Artur
25. Szwedo Artur
BRAK
2
6:56:229
6:56:229, kary: 2
26
Wysocka Klaudia
26. Wysocka Klaudia
BRAK
2
8:13:769
8:13:769, kary: 2
27
Długosz Agnieszka
27. Długosz Agnieszka
BRAK
2
9:59:493
9:59:493, kary: 2
28
Bartłomiejczyk Sylwia
28. Bartłomiejczyk Sylwia
SOCIOS SILESIA
2
13:10:088
13:10:088, kary: 2
29
Majcher Anna
29. Majcher Anna
KUŹNIA DAMIANA
3
11:24:935
11:24:935, kary: 3
Kolejność pozycji: najmniejsza ilość kar, potem najlepszy czas
Poz.
Drużyna
Ilość zaw. max 4
Łączny wynik
1
SOCIOS SILESIA
4
13
1. SOCIOS SILESIA
ilość zaw.: 4, wynik: 13
2
KUŹNIA DAMIANA
2
31
2. KUŹNIA DAMIANA
ilość zaw.: 2, wynik: 31
3
UNITED RUNNERS
1
8
3. UNITED RUNNERS
ilość zaw.: 1, wynik: 8
4
SPARTAN TEAM KALETY
1
15
4. SPARTAN TEAM KALETY
ilość zaw.: 1, wynik: 15
Klasyfikacja drużynowa dla powyższej tabeli wg zajętych miejsc