WYNIKI: Śląska Liga OCR - 2020#3 - Stary Młyn
1. Grochoła Michał
SOCIOS SILESIA
8   (ilość elim: 3)
2. Budzisz Krzysztof
SOCIOS SILESIA
10   (ilość elim: 3)
3. Szymański Paweł
SOCIOS SILESIA
15   (ilość elim: 3)
3. Selianin Dmytro
SOCIOS SILESIA
15   (ilość elim: 3)
5. Jarząbek Dawid
SOCIOS SILESIA
19   (ilość elim: 3)
6. Kempny Paweł
SOCIOS SILESIA
21   (ilość elim: 3)
6. Fabian Marcel
SOCIOS SILESIA
21   (ilość elim: 3)
8. Chomicz Krzysztof
BRAK
23   (ilość elim: 3)
9. Opolony Irek
SOCIOS SILESIA
32   (ilość elim: 3)
9. Ciepiela Jan
Foxcatchers
32   (ilość elim: 3)
11. Lisowski Grzegorz
SOCIOS SILESIA
36   (ilość elim: 3)
12. Papiór Jolanta
WATAHA
39   (ilość elim: 3)
13. Błąkała Mateusz
Foxcatchers
40   (ilość elim: 3)
14. Maciuszek Julia
NINJA OSPRO Team
42   (ilość elim: 3)
15. Przewłoka Damian
Foxcatchers
47   (ilość elim: 3)
15. Komorowska Aleksandra
NASC TEAM
47   (ilość elim: 3)
17. Knapik Zbigniew
HARPAGAN BEAST
49   (ilość elim: 3)
18. Chrobot Kamil
BRAK
55   (ilość elim: 3)
19. Koziarz Patryk
HARPAGAN BEAST
57   (ilość elim: 3)
20. Skrzyszowski Janusz
SOCIOS SILESIA
67   (ilość elim: 3)
21. Górny Adrian
BOOT CAMP POLSKA
69   (ilość elim: 3)
22. Jarząbek Victoria
CARBON SILESIA SPORT
70   (ilość elim: 3)
23. Pisarczyk Karolina
BeFit24team
73   (ilość elim: 3)
23. Sztajer Bartek
SOCIOS SILESIA
73   (ilość elim: 3)
25. Lisowski Adam
SOCIOS SILESIA
77   (ilość elim: 3)
26. Prauze Patryk
Foxcatchers
84   (ilość elim: 3)
26. Wilczewski Rafał
HARPAGAN BEAST
84   (ilość elim: 3)
28. Szczygielska Julia
SOCIOS SILESIA
85   (ilość elim: 3)
29. Moksik Jan
Fit & More
87   (ilość elim: 3)
30. Sitko Krystyna
SOCIOS SILESIA
89   (ilość elim: 3)
31. Kołodziejczyk Darek
SOCIOS SILESIA
90   (ilość elim: 3)
32. Starzycki Przemysław
HARPAGAN BEAST
95   (ilość elim: 3)
33. Lebioda Marcin
SOCIOS SILESIA
97   (ilość elim: 3)
34. Szabat Adrianna
WATAHA
99   (ilość elim: 3)
35. Górnaś Anna
SOCIOS SILESIA
101   (ilość elim: 3)
35. Bartosińska Katarzyna
Foxcatchers
101   (ilość elim: 3)
37. Wierzbicki Daniel
BeFit24team
103   (ilość elim: 3)
38. Studniarz Michał
BRAK
105   (ilość elim: 3)
39. Pyzalski Wojciech
HARPAGAN BEAST
108   (ilość elim: 3)
39. Jastrzębska Aleksandra
SOCIOS SILESIA
108   (ilość elim: 3)
41. Psut Kamil
RMF4RT Gladiators
110   (ilość elim: 3)
42. Szwedo Artur
HARPAGAN BEAST
117   (ilość elim: 3)
42. Palion Marcin
HARPAGAN BEAST
117   (ilość elim: 3)
44. Bluszcz Dawid
SOCIOS SILESIA
124   (ilość elim: 3)
45. Jarosz Agnieszka
SOCIOS SILESIA
126   (ilość elim: 3)
46. Niedziela Sebastian
HARPAGAN BEAST
127   (ilość elim: 3)
46. Gorczewski Maciej
SOCIOS SILESIA
127   (ilość elim: 3)
48. Bartłomiejczyk Sylwia
SOCIOS SILESIA
130   (ilość elim: 3)
49. Ziemnicki Tomasz
Fit & More
131   (ilość elim: 3)
50. Polewiak Amelia
SOCIOS SILESIA
135   (ilość elim: 3)
51. Lipiecki Jacek
Przeszkodowo.pl
145   (ilość elim: 3)
52. Piotrowski Adam
Fit & More
146   (ilość elim: 3)
53. Kozicka Zuzanna
Strefa Byków
155   (ilość elim: 3)
Kolejność pozycji: suma miejsc ze wszystkich eliminacji
1. SOCIOS SILESIA
ilość zaw.: 4, wynik: 9
2. Foxcatchers
ilość zaw.: 4, wynik: 63
3. HARPAGAN BEAST
ilość zaw.: 4, wynik: 94
4. Fit & More
ilość zaw.: 3, wynik: 130
5. WATAHA
ilość zaw.: 2, wynik: 46
6. BeFit24team
ilość zaw.: 2, wynik: 60
7. NINJA OSPRO Team
ilość zaw.: 1, wynik: 14
8. NASC TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 15
9. BOOT CAMP POLSKA
ilość zaw.: 1, wynik: 21
10. CARBON SILESIA SPORT
ilość zaw.: 1, wynik: 22
11. RMF4RT Gladiators
ilość zaw.: 1, wynik: 41
12. Przeszkodowo.pl
ilość zaw.: 1, wynik: 51
13. Strefa Byków
ilość zaw.: 1, wynik: 53
Klasyfikacja drużynowa dla powyższej tabeli wg zajętych miejsc
INFORMACJE KONTAKTOWE
FORMULARZ KONTAKTOWY
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.