Śląska Liga OCR - 2020#1 - CrossFit Hussars
Szczegółowe wyniki wybranej imprezy
1. Grochoła Michał
SOCIOS SILESIA
14   (ilość elim: 3)
2. Lisowski Grzegorz
SOCIOS SILESIA
27   (ilość elim: 3)
3. Chomicz Krzysztof
BRAK
34   (ilość elim: 3)
4. Opolony Irek
SOCIOS SILESIA
35   (ilość elim: 3)
5. Dolata Krzysztof
SOCIOS SILESIA
36   (ilość elim: 3)
6. Kempny Paweł
SOCIOS SILESIA
37   (ilość elim: 3)
6. Budzisz Krzysztof
SOCIOS SILESIA
37   (ilość elim: 3)
8. Kachel Mateusz
CARBON SILESIA SPORT
39   (ilość elim: 3)
9. Wypukoł Kuba
SOCIOS SILESIA
42   (ilość elim: 3)
10. Kałużny Adam
SOCIOS SILESIA
49   (ilość elim: 3)
11. Knapik Zbigniew
HARPAGAN BEAST
52   (ilość elim: 3)
12. Gach Damian
KUŻNIA DAMIANA
55   (ilość elim: 3)
13. Jarząbek Dawid
SOCIOS SILESIA
57   (ilość elim: 3)
14. Lisowski Adam
SOCIOS SILESIA
60   (ilość elim: 3)
14. Ciepiela Jan
Foxcatchers
60   (ilość elim: 3)
16. Zajdel Michał
SOCIOS SILESIA
63   (ilość elim: 3)
17. Majchrzyk Szymon
KUŻNIA DAMIANA
64   (ilość elim: 3)
18. Jastrzębski Piotr
SOCIOS SILESIA
66   (ilość elim: 3)
19. Pamuła Zbigniew
Foxcatchers
68   (ilość elim: 3)
20. Przewłoka Damian
Foxcatchers
69   (ilość elim: 3)
21. Sztajer Bartek
SOCIOS SILESIA
71   (ilość elim: 3)
22. Skrzyszowski Janusz
SOCIOS SILESIA
74   (ilość elim: 3)
23. Zocłoński Łukasz
SOCIOS SILESIA
75   (ilość elim: 3)
24. Błąkała Mateusz
Foxcatchers
80   (ilość elim: 3)
25. Warzecha Filip
KUŻNIA DAMIANA
81   (ilość elim: 3)
26. Nowakowski Karol
Spartan Team Kalety
85   (ilość elim: 3)
26. Bugajny Marcin
SOCIOS SILESIA
85   (ilość elim: 3)
28. Gucik Piotr
EKO-OKNA
86   (ilość elim: 3)
29. Filip Bartosz
SOCIOS SILESIA
88   (ilość elim: 3)
30. Kuś Michał
Lubie Burpeesy
91   (ilość elim: 3)
31. Chrobot Kamil
BRAK
92   (ilość elim: 3)
32. Wilczewski Rafał
HARPAGAN BEAST
93   (ilość elim: 3)
33. Wierzbicki Daniel
BeFit24team
95   (ilość elim: 3)
34. Prauze Patryk
Foxcatchers
96   (ilość elim: 3)
35. Szwedo Artur
HARPAGAN BEAST
102   (ilość elim: 3)
36. Karkos Sebastian
KUŻNIA DAMIANA
103   (ilość elim: 3)
37. Chłąd Aleksander
Ex Team
104   (ilość elim: 3)
37. Lebioda Marcin
SOCIOS SILESIA
104   (ilość elim: 3)
39. Ciepiela Andrzej
Lubie Burpeesy
105   (ilość elim: 3)
40. Biliński Dawid
BRAK
106   (ilość elim: 3)
41. Rosiak Sebastian
HARPAGAN BEAST
112   (ilość elim: 3)
42. Rygoł Janusz
KUŻNIA DAMIANA
114   (ilość elim: 3)
43. Kołodziejczyk Darek
SOCIOS SILESIA
117   (ilość elim: 3)
43. Bluszcz Dawid
SOCIOS SILESIA
117   (ilość elim: 3)
43. Gibas Dawid
SOCIOS SILESIA
117   (ilość elim: 3)
46. Psut Kamil
RMF4RT Gladiators
128   (ilość elim: 3)
47. Studniarz Michał
BRAK
129   (ilość elim: 3)
48. Lipiecki Jacek
Przeszkodowo.pl
134   (ilość elim: 3)
48. Moksik Jan
Fit & More
134   (ilość elim: 3)
50. Kulasek Michał
BRAK
135   (ilość elim: 3)
51. Szczeć Sławek
Spartan Team Kalety
141   (ilość elim: 3)
52. Pyzalski Wojciech
HARPAGAN BEAST
36   (ilość elim: 1)
Kolejność pozycji: suma miejsc ze wszystkich eliminacji
INFORMACJE KONTAKTOWE
FORMULARZ KONTAKTOWY
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.