Śląska Liga OCR - 2020#1 - CrossFit Hussars
Szczegółowe wyniki wybranej imprezy
1. Chomicz Krzysztof
BRAK
12:00:000, ćwicz: 5,1,126
2. Kempny Paweł
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 5,1,70
3. Zajdel Michał
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 5,1,51
4. Grochoła Michał
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 5,1,36
5. Skrzyszowski Janusz
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 5,1,35
6. Kachel Mateusz
CARBON SILESIA SPORT
12:00:000, ćwicz: 5,1,30
7. Karkos Sebastian
KUŻNIA DAMIANA
12:00:000, ćwicz: 5,1,28
8. Wypukoł Kuba
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 5,1,26
9. Sztajer Bartek
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 5,1,22
10. Gach Damian
KUŻNIA DAMIANA
12:00:000, ćwicz: 5,1,10
11. Knapik Zbigniew
HARPAGAN BEAST
12:00:000, ćwicz: 5,1,1
12. Lisowski Grzegorz
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,3,10
12. Dolata Krzysztof
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,3,10
12. Ciepiela Andrzej
Lubie Burpeesy
12:00:000, ćwicz: 4,3,10
12. Lisowski Adam
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,3,10
16. Rosiak Sebastian
HARPAGAN BEAST
12:00:000, ćwicz: 4,3,7
16. Nowakowski Karol
Spartan Team Kalety
12:00:000, ćwicz: 4,3,7
18. Wilczewski Rafał
HARPAGAN BEAST
12:00:000, ćwicz: 4,3,6
18. Opolony Irek
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,3,6
18. Kuś Michał
Lubie Burpeesy
12:00:000, ćwicz: 4,3,6
21. Szwedo Artur
HARPAGAN BEAST
12:00:000, ćwicz: 4,3,5
22. Kałużny Adam
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,3,3
23. Chrobot Kamil
BRAK
12:00:000, ćwicz: 4,2,15
23. Jastrzębski Piotr
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,2,15
23. Ciepiela Jan
Foxcatchers
12:00:000, ćwicz: 4,2,15
26. Gucik Piotr
EKO-OKNA
12:00:000, ćwicz: 4,2,13
27. Rygoł Janusz
KUŻNIA DAMIANA
12:00:000, ćwicz: 4,2,9
27. Zocłoński Łukasz
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,2,9
27. Przewłoka Damian
Foxcatchers
12:00:000, ćwicz: 4,2,9
30. Budzisz Krzysztof
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,2,7
31. Pamuła Zbigniew
Foxcatchers
12:00:000, ćwicz: 4,2,6
32. Kulasek Michał
BRAK
12:00:000, ćwicz: 4,2,5
33. Majchrzyk Szymon
KUŻNIA DAMIANA
12:00:000, ćwicz: 4,2,4
34. Chłąd Aleksander
Ex Team
12:00:000, ćwicz: 4,2,3
35. Komorowska Aleksandra
NASC TEAM
12:00:000, ćwicz: 4,2,2
36. Błąkała Mateusz
Foxcatchers
12:00:000, ćwicz: 4,2,1
37. Studniarz Michał
BRAK
12:00:000, ćwicz: 4,1,200
37. Psut Kamil
RMF4RT Gladiators
12:00:000, ćwicz: 4,1,200
39. Lipiecki Jacek
Przeszkodowo.pl
12:00:000, ćwicz: 4,1,192
40. Lebioda Marcin
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,1,180
41. Jarząbek Dawid
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,1,150
42. Filip Bartosz
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,1,145
43. Bugajny Marcin
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,1,140
43. Prauze Patryk
Foxcatchers
12:00:000, ćwicz: 4,1,140
45. Kołodziejczyk Darek
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,1,125
46. Wierzbicki Daniel
BeFit24team
12:00:000, ćwicz: 4,1,120
47. Warzecha Filip
KUŻNIA DAMIANA
12:00:000, ćwicz: 4,1,108
48. Bluszcz Dawid
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 4,1,7
49. Polewiak Amelia
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 3,3,10
50. Gibas Dawid
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 3,3,6
51. Jarząbek Victoria
CARBON SILESIA SPORT
12:00:000, ćwicz: 3,3,1
52. Bartosińska Katarzyna
Foxcatchers
12:00:000, ćwicz: 3,2,15
52. Moksik Jan
Fit & More
12:00:000, ćwicz: 3,2,15
52. Szczeć Sławek
Spartan Team Kalety
12:00:000, ćwicz: 3,2,15
55. Maciuszek Julia
NINJA OSPRO Team
12:00:000, ćwicz: 3,2,12
56. Jarosz Agnieszka
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 3,2,7
57. Markowicz Ewelina
CARBON SILESIA SPORT
12:00:000, ćwicz: 3,2,6
58. Biliński Dawid
BRAK
12:00:000, ćwicz: 3,2,5
59. Górnaś Anna
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 3,2,4
59. Mojak Joanna
BRAK
12:00:000, ćwicz: 3,2,4
61. Jastrzębska Aleksandra
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 3,2,2
62. Kamińska Dorota
Grubiorze Lotojom
12:00:000, ćwicz: 3,1,200
63. Bembenek Patrycja
EKO-OKNA
12:00:000, ćwicz: 3,1,95
64. Bartłomiejczyk Sylwia
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 3,1,62
65. Kozicka Zuzanna
Strefa Byków
12:00:000, ćwicz: 3,1,32
66. Sitko Krystyna
SOCIOS SILESIA
12:00:000, ćwicz: 2,3,9
Kolejność pozycji: liczba wykonanych ćwiczeń. R: rundy, Ć: ćwiczenia, P: powtórzenia / kcal / metry
1. SOCIOS SILESIA
ilość zaw.: 4, wynik: 14
2. HARPAGAN BEAST
ilość zaw.: 4, wynik: 66
3. KUŻNIA DAMIANA
ilość zaw.: 4, wynik: 77
4. Foxcatchers
ilość zaw.: 4, wynik: 117
5. CARBON SILESIA SPORT
ilość zaw.: 3, wynik: 114
6. Lubie Burpeesy
ilość zaw.: 2, wynik: 30
7. Spartan Team Kalety
ilość zaw.: 2, wynik: 68
8. EKO-OKNA
ilość zaw.: 2, wynik: 89
9. Ex Team
ilość zaw.: 1, wynik: 34
10. NASC TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 35
11. RMF4RT Gladiators
ilość zaw.: 1, wynik: 37
12. Przeszkodowo.pl
ilość zaw.: 1, wynik: 39
13. BeFit24team
ilość zaw.: 1, wynik: 46
14. Fit & More
ilość zaw.: 1, wynik: 52
15. NINJA OSPRO Team
ilość zaw.: 1, wynik: 55
16. Grubiorze Lotojom
ilość zaw.: 1, wynik: 62
17. Strefa Byków
ilość zaw.: 1, wynik: 65
Klasyfikacja drużynowa dla powyższej tabeli wg zajętych miejsc
INFORMACJE KONTAKTOWE
FORMULARZ KONTAKTOWY
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.