WYNIKI: Śląska Liga OCR - 2020#1 - CrossFit Hussars
1. Grochoła Michał
SOCIOS SILESIA
19   (ilość elim: 3)
2. Lisowski Grzegorz
SOCIOS SILESIA
33   (ilość elim: 3)
3. Opolony Irek
SOCIOS SILESIA
41   (ilość elim: 3)
4. Chomicz Krzysztof
BRAK
42   (ilość elim: 3)
4. Dolata Krzysztof
SOCIOS SILESIA
42   (ilość elim: 3)
4. Budzisz Krzysztof
SOCIOS SILESIA
42   (ilość elim: 3)
7. Kempny Paweł
SOCIOS SILESIA
43   (ilość elim: 3)
8. Kachel Mateusz
CARBON SILESIA SPORT
45   (ilość elim: 3)
9. Wypukoł Kuba
SOCIOS SILESIA
50   (ilość elim: 3)
10. Kałużny Adam
SOCIOS SILESIA
55   (ilość elim: 3)
11. Knapik Zbigniew
HARPAGAN BEAST
58   (ilość elim: 3)
12. Gach Damian
KUŻNIA DAMIANA
62   (ilość elim: 3)
13. Jarząbek Dawid
SOCIOS SILESIA
64   (ilość elim: 3)
14. Ciepiela Jan
Foxcatchers
66   (ilość elim: 3)
15. Lisowski Adam
SOCIOS SILESIA
70   (ilość elim: 3)
15. Majchrzyk Szymon
KUŻNIA DAMIANA
70   (ilość elim: 3)
17. Zajdel Michał
SOCIOS SILESIA
72   (ilość elim: 3)
17. Jastrzębski Piotr
SOCIOS SILESIA
72   (ilość elim: 3)
19. Pamuła Zbigniew
Foxcatchers
75   (ilość elim: 3)
20. Przewłoka Damian
Foxcatchers
77   (ilość elim: 3)
21. Sztajer Bartek
SOCIOS SILESIA
81   (ilość elim: 3)
22. Zocłoński Łukasz
SOCIOS SILESIA
85   (ilość elim: 3)
23. Skrzyszowski Janusz
SOCIOS SILESIA
86   (ilość elim: 3)
24. Błąkała Mateusz
Foxcatchers
87   (ilość elim: 3)
25. Warzecha Filip
KUŻNIA DAMIANA
90   (ilość elim: 3)
26. Bugajny Marcin
SOCIOS SILESIA
94   (ilość elim: 3)
27. Komorowska Aleksandra
NASC TEAM
95   (ilość elim: 3)
28. Nowakowski Karol
Spartan Team Kalety
96   (ilość elim: 3)
28. Gucik Piotr
EKO-OKNA
96   (ilość elim: 3)
30. Filip Bartosz
SOCIOS SILESIA
97   (ilość elim: 3)
31. Maciuszek Julia
NINJA OSPRO Team
100   (ilość elim: 3)
32. Chrobot Kamil
BRAK
103   (ilość elim: 3)
33. Wierzbicki Daniel
BeFit24team
104   (ilość elim: 3)
34. Wilczewski Rafał
HARPAGAN BEAST
105   (ilość elim: 3)
35. Kuś Michał
Lubie Burpeesy
107   (ilość elim: 3)
35. Prauze Patryk
Foxcatchers
107   (ilość elim: 3)
37. Lebioda Marcin
SOCIOS SILESIA
115   (ilość elim: 3)
38. Chłąd Aleksander
Ex Team
116   (ilość elim: 3)
39. Szwedo Artur
HARPAGAN BEAST
121   (ilość elim: 3)
40. Biliński Dawid
BRAK
123   (ilość elim: 3)
41. Ciepiela Andrzej
Lubie Burpeesy
125   (ilość elim: 3)
42. Karkos Sebastian
KUŻNIA DAMIANA
127   (ilość elim: 3)
42. Jarząbek Victoria
CARBON SILESIA SPORT
127   (ilość elim: 3)
44. Kołodziejczyk Darek
SOCIOS SILESIA
128   (ilość elim: 3)
44. Bluszcz Dawid
SOCIOS SILESIA
128   (ilość elim: 3)
46. Gibas Dawid
SOCIOS SILESIA
129   (ilość elim: 3)
47. Rygoł Janusz
KUŻNIA DAMIANA
133   (ilość elim: 3)
47. Bartosińska Katarzyna
Foxcatchers
133   (ilość elim: 3)
49. Rosiak Sebastian
HARPAGAN BEAST
136   (ilość elim: 3)
50. Psut Kamil
RMF4RT Gladiators
147   (ilość elim: 3)
51. Studniarz Michał
BRAK
149   (ilość elim: 3)
52. Markowicz Ewelina
CARBON SILESIA SPORT
153   (ilość elim: 3)
53. Moksik Jan
Fit & More
154   (ilość elim: 3)
54. Lipiecki Jacek
Przeszkodowo.pl
159   (ilość elim: 3)
54. Górnaś Anna
SOCIOS SILESIA
159   (ilość elim: 3)
56. Szczeć Sławek
Spartan Team Kalety
162   (ilość elim: 3)
57. Kulasek Michał
BRAK
163   (ilość elim: 3)
58. Jastrzębska Aleksandra
SOCIOS SILESIA
169   (ilość elim: 3)
59. Jarosz Agnieszka
SOCIOS SILESIA
171   (ilość elim: 3)
60. Mojak Joanna
BRAK
179   (ilość elim: 3)
61. Sitko Krystyna
SOCIOS SILESIA
180   (ilość elim: 3)
62. Polewiak Amelia
SOCIOS SILESIA
182   (ilość elim: 3)
63. Bartłomiejczyk Sylwia
SOCIOS SILESIA
187   (ilość elim: 3)
64. Bembenek Patrycja
EKO-OKNA
190   (ilość elim: 3)
65. Kozicka Zuzanna
Strefa Byków
192   (ilość elim: 3)
66. Kamińska Dorota
Grubiorze Lotojom
194   (ilość elim: 3)
67. Pyzalski Wojciech
HARPAGAN BEAST
43   (ilość elim: 1)
Kolejność pozycji: suma miejsc ze wszystkich eliminacji
1. SOCIOS SILESIA
ilość zaw.: 4, wynik: 10
2. Foxcatchers
ilość zaw.: 4, wynik: 77
3. KUŻNIA DAMIANA
ilość zaw.: 4, wynik: 94
4. HARPAGAN BEAST
ilość zaw.: 4, wynik: 133
5. CARBON SILESIA SPORT
ilość zaw.: 3, wynik: 102
6. Lubie Burpeesy
ilość zaw.: 2, wynik: 76
7. Spartan Team Kalety
ilość zaw.: 2, wynik: 84
8. EKO-OKNA
ilość zaw.: 2, wynik: 92
9. NASC TEAM
ilość zaw.: 1, wynik: 27
10. NINJA OSPRO Team
ilość zaw.: 1, wynik: 31
11. BeFit24team
ilość zaw.: 1, wynik: 33
12. Ex Team
ilość zaw.: 1, wynik: 38
13. RMF4RT Gladiators
ilość zaw.: 1, wynik: 50
14. Fit & More
ilość zaw.: 1, wynik: 53
15. Przeszkodowo.pl
ilość zaw.: 1, wynik: 54
16. Strefa Byków
ilość zaw.: 1, wynik: 65
17. Grubiorze Lotojom
ilość zaw.: 1, wynik: 66
Klasyfikacja drużynowa dla powyższej tabeli wg zajętych miejsc
INFORMACJE KONTAKTOWE
FORMULARZ KONTAKTOWY
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez adres e-mail lub wypełniając poniższy formularz. Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.